Női napszemüveg Helly Hansen HH5007-C01-52
Leírás
  • Nem: Hölgy
  • Napfényvédő: 3. kategória
  • Lábak: 140 mm
  • Híd: 18 mm
  • Típus: Női napszemüveg
  • Lencsék: Ø 52 mm
  • Lencse anyaga: Polikarbonát
  • Védelem: 100% -os védelem az UV (UV400) napsugarak ellen