Videofal Monitor Philips 50BDL4511D/00 50" 4K Ultra HD
Leírás
  • Típus:
    • Képernyő
    • Monitor
    • Videofal Monitor
  • Szín: Fekete
  • Kapcsolatok:
    • HDMI
    • RJ45
    • DisplayPort
    • RS232C x 1
    • USB
    • USB 2.0
    • USB x 2
    • DisplayPort x 2
    • HDMI 2.0
    • HDMI 1.4
    • USB 2.0 x 2
  • Energetikai besorolás: G
  • Képernyő: 50"
  • Teljesítmény:
    • 2 x 10 W
    • 20 W
  • Felbontás:
    • 4K UHD2
    • 4K Ultra HD
  • Kompatibilis: VESA 400 x 400 mm
  • Felbontás (px):
    • 3840 x 2160 px
    • 3840 x 1440 px
  • Csatlakozás: Wi-Fi
  • Technológia:
    • LED
    • VA
  • Beépíthető termék: Igen
  • Dugó típus: EU csatlakozó
  • A képernyő átlója (cm): 127 cm
  • Tápegység: Elektromos hálózat
  • Relação de aspeto: 16:9
  • Fényesség: 500 cd/m2
  • Érintőképernyő: Nem
  • Tulajdonságok:
    • Beépített hangszórók
    • Egyetemes
    • Fali tartó
    • Telepítési útmutató mellékelve
    • 2 Hangszórók
  • Rácio de contraste: 4000:1
  • Ligação de entrada: DVI
  • Interface: Ethernet
  • Az elemeket tartalmazza: Igen
  • Frekvencia:
    • 50 - 60 Hz
    • 60 Hz
  • Tartozék:
    • Távkapcsoló
    • Csavarok
  • Feszültség: 100 - 240 V
  • Operációs Rendszer: Windows 10 Pro
  • Nem tartozék: WiFi
  • Tanúsítvány: CE - RoHS
  • Érzékelési szög: 178º
  • Precisão (humidade relativa): 20 % - 80 %
  • Montagem: VESA
  • Válaszidő: 8 ms
Ha a piac legújabb informatikai és elektromos termékeivel bővítenéd dropshipping üzleted katalógusát, vásárold meg a Videofal Monitor Philips 50BDL4511D/00 50" 4K Ultra HD-et nagyker áron a BigBuyon, és vásárolj az videofali monitorok átfogó online kínálatából nagyker mennyiségben.