  • Soort:
    • Monitor
    • Videowall Monitor
  • Insteekproduct: Ja
  • Type stekker: EU-stekker
  • Resolutie (px):
    • 3840 x 2160 px
    • 3840 x 1080 px
  • Diagonaal van het scherm (cm):
    • 218,4 cm
    • 215,9 cm
    • 39,6 cm
  • Voedingsbron:
    • lichtnet
    • Elektrische kabel
  • Aspectverhouding: 16:9
  • Scherm: 86"
  • Helderheid: 500 cd/m2
  • Technologie: IPS
  • Kleur: Zwart
  • Eigenschappen:
    • Met ingebouwde luidsprekers
    • 2 Speakers
  • Verbindingen:
    • USB
    • USB 2.0
    • USB x 2
    • DisplayPort x 2
    • HDMI 2.0
    • HDMI 1.4
    • USB 2.0 x 2
  • Connectiviteit: Infrarood
  • Energieklasse: G
  • Vermogen:
    • 100 W
    • 20 W
  • Contrastverhouding: 1200:1
  • Input-verbinding: DVI
  • Audio-uitgang: Ja
  • Frequentie: 50 - 60 Hz
  • Resolutie: 4K Ultra HD
  • Spanning: 100 - 240 V
  • Besturingssysteem: Windows 10 Pro
  • Gecertificeerd: RoHS
  • AC invoer frequentie: 50-60 Hz
  • Aanraakscherm: Nee
  • Hoek: 178º
  • Nauwkeurigheid (relatieve vochtigheid): 20 % - 80 %
  • Montage: VESA
  • Compatibel: VESA 400 x 400 mm
  • Responstijd: 8 ms
Als je erover nadenkt om de catalogus van je dropshipping winkel uit te breiden met de laatste nieuwe IT en elektronica producten, koop Videowall Monitor Philips 86" 4K Ultra HD tegen groothandelsprijs bij BigBuy, samen met een uitgebreide online selectie van monitoren, te koop in onze groothandel.