Dankzij de draagbare Bluetooth®-luidsprekers GEMBIRD SPK-BT-15-BK Zwart 5 W
Beschrijving
De draagbare Bluetooth-luidspreker SPK-BT-15-BK van GEMBIRD is een compact en veelzijdig apparaat dat ontworpen is voor een heldere geluidsweergave en functionaliteit voor diverse toepassingen. Met een geschat vermogen van 5 W RMS en een frequentiebereik van 100 tot 20.000 Hz levert hij een gebalanceerd en helder geluid met een signaal-ruisverhouding van 85 dB, ideaal voor muziek, podcasts of telefoongesprekken. Deze monofone cilindervormige luidspreker valt op door zijn Bluetooth 5.0-connectiviteit met een bereik tot 10 meter, wat zorgt voor een stabiele draadloze overdracht en eenvoudige koppeling met smartphones, tablets en andere compatibele apparaten. Daarnaast heeft hij een 3,5 mm aux-ingang voor bekabelde audio, plus een microUSB-poort voor opladen en muziek afspelen vanaf een USB-stick. Ook ondersteunt hij afspelen van bestanden op een microSD-kaart (transFlash) tot 32 GB, wat gebruik zonder extra apparaten mogelijk maakt. De ingebouwde microfoon maakt handsfree bellen mogelijk, zodat gesprekken beantwoord kunnen worden zonder muziek te onderbreken. De geïntegreerde batterij van 1200 mAh biedt tot 2 uur continue gebruik, gevoed via een 5 V gelijkstroomadapter met een ingangsstroom van 1,5 A. Het zwarte ontwerp is compact met afmetingen van 116 mm breed, 93 mm hoog en 93 mm diep en weegt slechts 305 gram, wat de draagbaarheid voor binnen- en buitengebruik bevordert. De geïntegreerde touchbediening voor volume en de aan/uit-schakelaar zorgen voor een eenvoudige en intuïtieve bediening. Hij bezit onder andere certificeringen als ROHS, LVD, EMC en RED, die kwaliteit en duurzaamheid garanderen. Inclusief USB-kabel en gebruikershandleiding voor directe gebruiksklaarheid. Kortom, de GEMBIRD SPK-BT-15-BK is een praktische en functionele oplossing die veelzijdige connectiviteit, goede geluidskwaliteit en draagbaar design combineert voor wie een betrouwbare en gebruiksvriendelijke Bluetooth-luidspreker zoekt.
  • Eigenschappen:
    • Ingebouwde Microfoon
    • Aan/uit-schakelaar
    • Aux-input
    • Handsfree
    • Touch bediening
    • Een enkele luidspreker
    • Geïntegreerde leeskaart
  • Connectiviteit:
    • Bluetooth
    • Bluetooth 5.0
  • Geluid: 5 W
  • Soort:
    • Speaker
    • Bluetooth-luidsprekers
    • Soundbar
    • Universeel
    • Draagbaar luidsprekersysteem
  • Kleur: Zwart
  • Radio FM: Nee
  • Inclusief:
    • USB
    • Gebruikershandleiding
    • USB-kabel
    • Instructiehandleiding
  • Aantal stuks: 1 Onderdelen
  • Spanning: 5 V
  • Vermogen: 5 W
  • Verbindingen:
    • USB
    • Micro USB
    • Jack 3.5 mm
  • Aanbevolen gebruik: Universeel
  • Afmetingen ong.: 11,5 x 9,3 x 9,3 cm
  • Soort batterij: Geïntegreerd
  • Vorm: Cilinder
  • Batterijcapaciteit: 1200 mAh
  • Voedingsbron: Batterij
  • Vermogen RMS: 5 W
  • Verpakking: Doos
  • Bereik: 10 m
  • Compatibele Geheugenkaarten: Micro SD
  • Gecertificeerd: RoHS
  • Maximum capaciteit geheugenkaart: 32 GB
  • Niet inbegrepen: Wifi
  • Gewicht: 200 g
  • Amperage: 1,5 A
  • Breedte: 11,4 cm
Gembird SPK-BT-15-BK. Gemiddeld vermogen: 5 W, Frequentiebereik: 100 - 20000 Hz, Signaal/ruis-verhouding: 85 dB. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Bereik van Bluetooth: 10 m, USB-connectortype: Micro-USB. Producttype: Mono draadloze luidspreker, Kleur van het product: Zwart, Vormgeving: Cylinder. Aanbevolen gebruik: Universeel, Compatibele geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash), Maximale capaciteit van de geheugenkaart: 32 GB. Type accu/batterij: Ingebouwde accu, Type stroombron: Batterij/Accu, DC, Capaciteit van de accu/batterij: 1200 mAh
  • Aantal luidsprekers: 1
  • Gemiddeld vermogen: 5 W
  • Frequentiebereik: 100 - 20000 Hz
  • Signaal/ruis-verhouding: 85 dB
  • Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos
  • Wi-Fi: Nee
  • Bluetooth: Ja
  • 3,5mm-connector: Ja
  • AUX ingang: Ja
  • Bluetooth-versie: 5.0
  • Bereik van Bluetooth: 10 m
  • USB-aansluiting: Ja
  • USB-connectortype: Micro-USB
  • Producttype: Mono draadloze luidspreker
  • Kleur van het product: Zwart
  • Vormgeving: Cylinder
  • Volumeregeling: Touch
  • Aan/uitschakelaar: Ja
  • Geïntegreerde geheugenkaartlezer: Ja
  • Ingebouwde microfoon: Ja
  • FM-radio: Nee
  • Compatibele geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash)
  • Maximale capaciteit van de geheugenkaart: 32 GB
  • Hands-free stand: Ja
  • Gemakkelijke koppeling: Ja
  • Land van herkomst: China
  • Certificering: LVD, EMC, RED
  • Type accu/batterij: Ingebouwde accu
  • Type stroombron: Batterij/Accu, DC
  • Capaciteit van de accu/batterij: 1200 mAh
  • DC voltage input: 5 V
  • Duurzaamheidscertificaten: RoHS
  • Gewicht: 305 g
  • Breedte: 116 mm
  • Diepte: 93 mm
  • Hoogte: 93 mm
  • Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
  • Meegeleverde kabels: USB
  • Type verpakking: Doos
  • Stroom: 1.5 A
  • Gebruikershandleiding: Ja
  • Bluetoothfrequentieband: 2402 - 2480 GHz
Als je erover nadenkt om de catalogus van je dropshipping winkel uit te breiden met de laatste nieuwe IT en elektronica producten, koop Dankzij de draagbare Bluetooth®-luidsprekers GEMBIRD SPK-BT-15-BK Zwart 5 W tegen groothandelsprijs bij BigBuy, samen met een uitgebreide online selectie van pc-luidsprekers, te koop in onze groothandel.