Latausasema Lenovo 40AY0090EU Musta
Kuvaus
  • Väri: Musta
  • Liitännät:
    • USB-C
    • HDMI
    • RJ45
    • USB x 2
    • DisplayPort x 2
    • USB-C 3.2 x 1
    • USB-C 3.2
    • USB 3.2 x 3
    • USB
    • USB 2.0
    • USB 3.2
    • USB-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
    • 3,5 mm jack-kaapeli
  • Tyyppi: Dockstation
  • Pistokkeellinen tuote: Kyllä
  • Tulpan tyyppi: EU-pistoke
  • Resoluutio (px): 3840 x 2160 px
  • Resoluutio: 4K Ultra HD
  • Virtalähde:
    • Sähköerkko
    • USB
    • 90 W
    • Langallinen
    • 90 V
  • Sisältää: USB
  • Yhteensopivuus:
    • Windows 7
    • Windows 10
  • Materiaali: Muovinen
  • Ominaisuudet: Virtakytkin
  • Muistityyppi: DDR5 SDRAM
  • Teho: 100 W
  • Portit: 10
  • Näyttö: 15"
  • Liitettävyys: Ethernet LAN
  • Nopeus: 10/100/1000 Mbps
  • Liittimet: Kensington
  • Akun tyyppi:
    • Litio Ion
    • Uudelleenladattava litiumakku
Lenovo 40AY0090EU. Yhteysteknologia: Langallinen, Isäntäkoneen käyttöliittymä: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Ethernet LAN -datanopeudet: 10,100,1000 Mbit/s. Tuotteen väri: Musta, HD-tyyppi: 4K Ultra HD, Digitaalinen enimmäistarkkuus: 3840 x 2160 pikseliä. Virtalähteen malli: USB, Virtaliitin: USB Type-C, Virtalähde: 90 W. Windows-käyttöjärjestelmätuki: Windows 10,Windows 7
  • Yhteysteknologia: Langallinen
  • Isäntäkoneen käyttöliittymä: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
  • USB 2.0 -porttien määrä: 2
  • HDMI-porttien lukumäärä: 1
  • Mikrofonitulo: Ei
  • USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tyypin porttien määrä: 1
  • USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tyypin porttien määrä: 3
  • DisplayPort-portteja: 2
  • Kuuloke-/mikrofoniyhdistelmäportti: Kyllä
  • Ethernet LAN: Kyllä
  • Ethernet LAN (RJ-45) -portit: 1
  • Ethernet LAN -datanopeudet: 10,100,1000 Mbit/s
  • Tuotteen väri: Musta
  • Integroitu kortinlukija: Ei
  • HD-tyyppi: 4K Ultra HD
  • Digitaalinen enimmäistarkkuus: 3840 x 2160 pikseliä
  • Tuettavien näyttöjen määrä: 3
  • Kaapelilukkopaikka: Kyllä
  • Kaapelilukon aukkotyyppi: Kensington
  • On/off-kytkin: Kyllä
  • Virtalähteen malli: USB
  • Virtaliitin: USB Type-C
  • Virtalähde: 90 W
  • Windows-käyttöjärjestelmätuki: Windows 10,Windows 7
  • Käyttölämpötila (T-T): 0 - 35 °C
  • Käytön suhteellinen kosteus (H-H): 20 - 95%
  • Kestävän kehityksen sertifikaatit: CE
  • Tuotteen leveys: 171 mm
  • Tuotteen syvyys: 80 mm
  • Tuotteen korkeus: 30,8 mm
  • Paino: 340 g
  • Lukumäärä per pakkaus: 1 kpl
  • Pakkauksen leveys: 210 mm
  • Pakkauksen syvyys: 158 mm
  • Pakkauksen korkeus: 75 mm