Σκληρός δίσκος GoodRam SSDPR-CL100-480-G3 480 GB SSD
Περιγραφή
  • ταχύτητα:
    • 540 MB/s
    • 460 MB/s-540 MB/s
    • 460 MB/S
  • Μέγεθος: 2,5"
  • Τεχνολογία: SSD
  • Τύπος:
    • SSD
    • Εσωτερικó
    • TLC 3D NAND
  • Διαστάσεις περίπου:
    • 10 x 6,98 x 0,7 cm
    • 10 x 7 x 7 cm
  • Συνδέσεις:
    • SATA
    • Sata III
    • USB x 3
  • Σκληρός δίσκος: 480 GB SSD
  • Χρώμα:
    • Μπλε
    • Μαύρο
  • Τύπος Μνήμης:
    • TLC
    • TLC 3D NAND
  • Μετάδοση δεδομένων: 6 Gbit/s
  • Συνιστώμενη Χρήση: PC Γραφείου
  • Χαρακτηριστικά: Ασύρματο
  • Πλάτος: 10 cm
  • Συμβατό:
    • Υπολογιστές
    • PC/Notebook
  • Εύρος θερμοκρασίας της λειτουργίας: 0º / 70º
Goodram CL100 Gen 3. Χωρητικότητα οδηγού Solid State Disk: 480 GB, Συντελεστής μορφής SSD: 2.5", Ταχύτητα ανάγνωσης, μέσων: 540 MB/s, Ταχύτητα γραφής, μέσων: 460 MB/s, Εξάρτημα για: PC/notebook
  • Συντελεστής μορφής SSD: 2.5"
  • Χωρητικότητα οδηγού Solid State Disk: 480 GB
  • Τυπική συνδεσιμότητα: Serial ATA III
  • Τύπος μνήμης: 3D TLC NAND
  • Εξάρτημα για: PC/notebook
  • Ενσωματωμένη κρυπτογράφηση: Όχι
  • Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: 0 - 70 °C
  • Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης: -45 - 85 °C
  • Πλάτος: 100 mm
  • Βάθος: 69,8 mm
  • Ύψος: 7 mm