Οθόνη Videowall Philips 50BFL2214/00 50" 4K Ultra HD
Περιγραφή
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Οθόνη: 50"
  • Ενεργειακή κατάταξη: F
  • Τύπος:
    • Οθόνη
    • Οθόνη Videowall
  • Προϊόν Plug-in: Vαι
  • Τύπος βύσματος: Βύσμα ΕΕ
  • Ανάλυση (px):
    • 3840 x 2160 px
    • 1920 x 1080 px
  • Διαγώνιος της οθόνης (cm):
    • 127 cm
    • 39,6 cm
    • 124,5 cm
  • Χαρακτηριστικά:
    • Smart TV
    • 2 Ηχεία
    • Επίπεδη οθόνη
  • Συνδέσεις:
    • USB 2.0
    • RJ45
    • HDMI 2.0
    • Ethernet LAN
    • USB 3.2
    • HDCP
    • CI+
    • HDMI 1.4
    • USB 2.0 x 2
  • Αναλογία εικόνας: 16:9
  • Συνδεσιμότητα: Wi-Fi
  • ισχύς: 20 W
  • Συμβατότητα: Google Assistant
  • Τροφοδοσία Ρεύματος: Καλώδιο CA
  • Τεχνολογία: LED
  • Αναλογία Αντίθεσης: 5000:1
  • Smart TV: Vαι
  • συχνότητα:
    • 50 - 60 Hz
    • 60 Hz
  • Περιλαμβάνει: Τηλεχειριστήριο
  • Ανάλυση: 4K Ultra HD
  • Λειτουργικό Σύστημα:
    • Windows 10 Pro
    • Android TV
  • Audio: Dolby Atmos
  • Κατανάλωση ενέργειας: 65 kWh
  • Κανάλια: 2.0
  • Τάση: 220-240 V
  • Φωτεινή ροή: 350 lm
  • Δέκτης: Αναλογικό και ψηφιακό
  • Συνέλευση: VESA
  • Έτος: 2021
  • Εσωτερική Μνήμη: 128 GB
  • Συμβατό: VESA 100 x 200
Εάν θέλετε να εμπλουτίσετε τον καταλόγο του dropshipping κατάστηματός σας με τους νεότερους πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη προϊόντα της αγοράς, αγοράστε το Οθόνη Videowall Philips 50BFL2214/00 50" 4K Ultra HD σε τιμή χονδρικής από το BigBuy, καθώς και μια ολοκληρωμένη online συλλογή οθόνες χονδρικώς.