Захранване DEEPCOOL R-PF700D-HA0B-EU ATX 700 W 80 PLUS
Описание
  • Включващ се продукт: да
  • Тип щепсел: ЕС Контакт
  • Вид:
    • Захранване
    • Набор от кабели
  • Захранване:
    • електрическа мрежа
    • CA кабел
  • Препоръчителна Употреба: Настолен компютър
  • Вентилатор:
    • Ø 12 cm
    • x 1
    • 1
    • 12 cm
  • Честота: 50 Hz
  • Напрежение: 220-240 V
  • Версия ATX: 2.4
  • Връзки:
    • SATA x 4
    • 6+2 PIN x 2
    • 20+4 pin ATX
    • 4+4 pin
    • USB-C
    • PCI Express x 2
    • 24 PIN x 1
  • Характеристики:
    • On/Off switch
    • Защита от къси съединения
    • Защита от пренапрежение
    • Защита от ниско напрежение
    • Превключвател за включване / изключване
  • Цвят: Черен
  • Form factor: ATX
  • Мощност: 700 W
  • Сертификат: 80 PLUS
  • Прибл. Размери: 15 x 8,6 x 14 cm
  • Конектори: SATA x 4
  • Ширина: 15 cm
  • Ампераж: 15 A
Ако мислите да разширите каталога на своя дропшипинг магазин с най-новите ИТ и електроника продукти на пазара, купете Захранване DEEPCOOL R-PF700D-HA0B-EU ATX 700 W 80 PLUS на цена на едро от BigBuy и цялостна онлайн селекция от захранвания на едро.