Смарт телевизор Philips 75BDL3152E/00 4K Ultra HD 75"
Описание
  • Диагонал на екрана (cm):
    • 190,5 cm
    • 188 cm
  • Екран: 75"
  • Технология: Ultra HD 4K
  • Вид: Телевизор
  • Цвят: Черен
  • Характеристики:
    • Сензорен екран
    • Вградени колони
    • Универсален
    • 2 Колони
  • Връзки:
    • USB
    • HDMI 2.0
    • Ethernet LAN
    • 8
    • RS-232C x 1
    • RJ45
    • USB-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
    • USB A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) x 4
    • HDMI x 2
  • Съотношение на аспектите: 16:9
  • Резолюция: 4K Ultra HD
  • Класификация на енергия: G
  • Операционна система: Android
  • Резолюция (px): 3840 x 2160 px
  • Свързване: Инфрачервени
  • Коефициент на контраст: 1200:1
  • Интерфейс: Ethernet
  • Включени батерии: да
  • Честота: 50 - 60 Hz
  • Включва:
    • Дистанционно управление
    • Писалка за тъч скрийн
  • Напрежение: 100 - 240 V
  • Светлинен поток: 350 lm
  • Ъгъл: 178º
  • Работен диапазон на влажност: 10 % - 90 %
  • Монтиране: VESA
  • Съвместим: VESA 800 x 400 mm
  • Време за Отговор: 8 ms
Ако мислите да разширите каталога на своя дропшипинг магазин с най-новите ИТ и електроника продукти на пазара, купете Смарт телевизор Philips 75BDL3152E/00 4K Ultra HD 75" на цена на едро от BigBuy и цялостна онлайн селекция от телевизори на едро.