Мониторът Nilox NXM24FHD111 с диагонал 24" предлага балансирано решение за офис работа, бизнес употреба и развлечения благодарение на своя плосък Full HD екран 1920 x 1080 px с VA панел, осигуряващ по-дълбоко черно, добър контраст и широки ъгли на видимост от 178º както хоризонтално, така и вертикално. Честотата на опресняване от 100 Hz дава по-плавно изображение в сравнение със стандартните 60 Hz монитори, особено при скролиране на документи, уеб сърфиране и динамични сцени, а времето за реакция 1 ms (OD) намалява размазването и шлейфовете, което го прави подходящ и за повсеместни игри. LED подсветката в комбинация с яркост 250 cd/m² и статичен контраст 4000:1 осигурява ясни и добре дефинирани изображения в повечето вътрешни среди. Широкоформатното съотношение 16:9 и диагоналът от 61 cm предоставят удобна работна площ за офис приложения, сърфиране и мултимедия. По отношение на свързаността мониторът разполага с HDMI 2.0 и DisplayPort 1.4 (DP x 1), което улеснява връзката с настолни компютри, лаптопи и други съвременни видеоизточници със стабилен цифров сигнал. Съвместим е с VESA 75 x 75 mm монтаж, позволявайки инсталиране на стенни стойки или подвижни рамена за оптимизиране на мястото на бюрото и по-добра ергономия. Мониторът е в черен цвят с дискретни многоцветни детайли и изчистен дизайн, ориентиран както към фирми и бизнес, така и към домашна употреба, и работи с захранване от електрическата мрежа със стандартен EU щепсел. С тези характеристики Nilox NXM24FHD111 се позиционира като универсален и ефективен 24-инчов Full HD монитор за професионална и ежедневна употреба.