Докинг станция Lenovo 40B00300EU Черен
Описание
  • Вид:
    • Телеграф
    • USB извод
    • Dockstation
  • Връзки:
    • Thunderbolt
    • DisplayPort 1.4
    • HDMI
    • USB
    • USB 2.0
    • RJ45
    • DisplayPort x 2
    • Jack 3.5 mm
    • 2 x HDMI
    • HDMI 2.1 x 1
    • USB-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
    • USB A 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) x 4
    • кабел с жак 3,3 мм
  • Резолюция: 4K Ultra HD
  • Цвят:
    • Черен
    • Сив
  • Включващ се продукт: да
  • Тип щепсел: ЕС Контакт
  • Захранване:
    • електрическа мрежа
    • CA кабел
    • Телеграф
    • 300 V
    • CC
  • Характеристики:
    • Гаранция
    • LED индикатор
  • Напрежение: 20 V
  • Портове:
    • 8
  • Съвместим: Windows 10
  • Свързване: Ethernet LAN
  • Мощност: 230 W