Monitor Videowall Philips 98BDL4650D/00 4K Ultra HD 98"
Popis
  • Rozhodnutie:
    • 4K Ultra HD
    • Full HD
  • Plátno: 98"
  • Pripojenie:
    • USB
    • Micro USB
    • Ethernet (RJ-45)
    • Wi-Fi
    • DisplayPort x 2
    • RS-232
    • HDMI x 2
    • HDMI
    • Bluetooth
    • Infračervený
    • RJ45
    • HDMI 2.0
    • USB x 4
  • Prierezový pomer: 16:9
  • Príkon: 20 W
  • Technológia: LCD
  • Frekvencia:
    • 50 - 60 Hz
    • 60 Hz
  • Napätie: 100 - 240 V
  • Uhlopriečka obrazovky (cm): 248,9 cm
  • Zásuvný produkt: áno
  • Druh zástrčky: EU zástrčky
  • Typ: Monitor Videowall
  • Napájací Zdroj: elektrická sieť
  • Lesk: 500 cd/m2
  • Dotyková obrazovka: Č.
  • Rozhodnutie (px):
    • 3840 × 2160 px
    • 3840 x 2160 px
  • Farba: Čierna
  • Vlastnosti:
    • Vstavané reproduktory
    • Univerzálny
    • Vrátane inštalačnej príručky
    • 2 Reproduktory
  • Energetická klasifikácia: G
  • Kontrastná miera: 1200:1
  • Vstupné pripojenie: DVI
  • Rozhranie: Ethernet
  • Vrátane batérií: áno
  • Obsahuje: Diaľkové ovládanie
  • Uhol: 178º
  • Presnosť (relatívna vlhkosť): 20 % - 80 %
  • Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V
  • Montáž: VESA
  • Kompatibilné: VESA 800 x 400 mm
  • Doba odozvy: 8 ms
Ak chcete vytvoriť katalóg vášho dropshippingového obchodu, s novinkami zo sveta počítače a elektronika, zakúpte Monitor Videowall Philips 98BDL4650D/00 4K Ultra HD 98" za veľkoobchodnú cenu od BigBuy, ako aj značný online výber zo sekcie monitory videosteny veľkoobchodne.