Monitor Videowall LG 55XS4P-B.AEU 55" Full HD
Popis
  • Typ:
    • Monitor
    • Monitor Videowall
  • Zásuvný produkt: áno
  • Druh zástrčky: EU zástrčky
  • Uhlopriečka obrazovky (cm): 139,7 cm
  • Napájací Zdroj: elektrická sieť
  • Prierezový pomer: 16:9
  • Plátno: 55"
  • Lesk: 4000 cd/m²
  • Dotyková obrazovka: Č.
  • Rozhodnutie (px): 1920 x 1080 px
  • Technológia:
    • LED
    • IPS
    • D-LED
  • Farba: Čierna
  • Vlastnosti:
    • Vstavané reproduktory
    • Pre vonkajšie použitie
  • Pripojenie:
    • USB
    • USB 2.0
    • Infračervený
    • RJ45
    • DisplayPort x 2
    • USB-A
    • HDCP
    • DVI-D x 1
    • HDMI x 2
    • USB x 1
  • Rozhodnutie: Full HD
  • Príkon: 20 W
  • Kontrastná miera: 1000:1
  • Rozhranie: Ethernet
  • Výstup zvuku: áno
  • Obsahuje:
    • Diaľkové ovládanie
    • Manuál
  • Napätie: 100 - 240 V
  • Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50-60 Hz
  • Frekvencia: 60 Hz
  • Uhol: 178º
  • Montáž: VESA
  • Kompatibilné: VESA 600 x 400 mm
Ak chcete vytvoriť katalóg vášho dropshippingového obchodu, s novinkami zo sveta počítače a elektronika, zakúpte Monitor Videowall LG 55XS4P-B.AEU 55" Full HD za veľkoobchodnú cenu od BigBuy, ako aj značný online výber zo sekcie monitory videosteny veľkoobchodne.