Svitsj D-Link DIS-100G-10S Gigabit
Beskrivelse
  • Funksjoner: LED-indikator
  • Fast:
    • 20 Gbps
    • 10/100/1000 Mbps
  • Mål: ca.: 19 x 10 x 2,8 cm
  • Produkt med plugg: Ja
  • Pluggtype: Støpsel EU
  • Type:
    • Svitsj
    • Kan Stables
  • Strømforsyning: Elektrisk Nettverk
  • Porter:
    • 2
  • Farge: Svart
  • Materialer: Kopper
  • Antall spor: 2
  • IP-klassifisering: IP40
  • Tilkoblinger:
    • Ethernet LAN
    • rj45 x 8
  • Ampere: 1 A
  • LED-indikator: slå på, endring av intensitet eller lading
D-Link DIS-100G-10S. Svitsjtype: Håndtert. Basic switching RJ-45 Ethernet ports-type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Antall Basic switching RJ-45 Ethernet-ports: 8. Størrelse på adressetabell: 4000 oppføringer, Ruting/svitsjekapasitet: 20 Gbit/s. Nettverksstandard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. DC inngående spenning: 12 - 48 V
  • Svitsjtype: Håndtert
  • Quality of Service (QoS) støtte: Ja
  • Antall Basic switching RJ-45 Ethernet-ports: 8
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports-type: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
  • SFP module antall spor: 2
  • Nettverksstandard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z
  • Ethernet-kobberkabelteknologi: 1000BASE-T
  • Auto MDI/MDI-X: Ja
  • Størrelse på adressetabell: 4000 oppføringer
  • Ruting/svitsjekapasitet: 20 Gbit/s
  • Videresendingshastighet: 14,88 Mpps
  • Lagre-og-videresend: Ja
  • Jumbo Frames-støtte: Ja
  • Jumbo rammer: 9,6
  • Overføringsmetode: Store-and-forward
  • Kan stables: Ja
  • Produktfarge: Svart
  • LED-indikatorer for kommunikasjon: Aktivitet, Nettverk, Kraft indikator
  • Internasjonal beskyttelses (IP)-kode: IP40
  • Vifteløs: Ja
  • Gjennomsnittstid mellom feil (MTBF): 392267 timer
  • DC inngående spenning: 12 - 48 V
  • Innput-strøm: 1 A
  • Strømforbruk (maks): 7,44 W
  • Driftstemperaturområde: -20 - 65 °C
  • Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius): -20 - 85 °C
  • Luftfuktighetsområde ved drift: 5 - 95%
  • Lagringsrelativ fuktighet: 5 - 95%
  • Bredde: 190 mm
  • Dybde: 28 mm
  • Høyde: 100 mm