Väline Korpus Nox-Xtreme NXLITEHDD35 Must 3,5"
Kirjeldus
  • Laius: 120 mm
  • USB: 1
  • Toiteplokk: Vahelduvvool
  • Materjal:
    • Alumiinium
    • ABS
    • Plastmass
  • Suurus: 3,5"
  • Ühilduv:
    • Windows Vista
    • Windows 7
    • Windows 8
    • Windows 8.1
    • Windows 10
  • Formaadid:
    • FAT32
    • NTFS
    • eXT2
    • HFS
  • Umbkaudsed mõõdud: 18,9 x 12 x 3,2 cm
  • Värv: Must
  • Ühendused:
    • USB 3.0
    • USB x 1
    • USB
    • USB 3.2
    • Ethernet
  • Omadused: LED indikaator
  • Kõvaketas: 3 TB
  • Sagedus: 50 - 60 Hz
  • Pinge: 100 - 240 V
  • Kaal: 610 g
  • Komplektis: Kasutusjuhend
  • Tüüp: HDD/SSD
Kui mõtlete oma dropshipping poe kataloogi ehitada üles turu uusimate infotehnoloogia ja elektroonika abil, siis ostke Väline Korpus Nox-Xtreme NXLITEHDD35 Must 3,5" BigBuyst hulgihinnaga ning tervet laialdast online valikut raamid & ümbrised hulgimüügist.