Mini PC Asus 90AR0062-M000E0 Intel Core Ultra 7 155H
Kirjeldus
  • Plug-in toode: Jah
  • Pistikupesa tüüp: Pistik EU
  • Tüüp: Mini PC
  • Toiteplokk:
    • Elektrivõrk
    • CC
    • 90 V
  • Värv: Must
  • Ühenduvus:
    • Bluetooth
    • Wi-Fi
    • Bluetooth 5.3
    • Ethernet LAN
    • Wi-Fi 6 GHz
    • Wi-Fi 6E ghz
  • Protsessor: Intel Core Ultra 7 155H
  • Omadused:
    • Sisse/Välja-lüliti
    • Integreeritud graafikaadapter
  • Ühendused:
    • USB 2.0
    • RJ45
    • DIMM x 2
    • Ethernet
    • HDMI 2.1 x 1
    • Thunderbolt 4 x 2
    • USB A 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) x 2
    • USB-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
    • SO-DIMM
    • HDMI x 2
    • USB x 3
  • Operatsioonisüsteem: Windows 10
  • Graafikakaart: Integreeritud
  • Vorming: M.2
  • Ühendajad: Kensington
  • Socket: LGA 1200
  • Kokkupanek: VESA
  • Sagedus: 4,8 GHz
  • Salvestustüüp: SSD
  • kiirus: 3,8 GHz