Mänguekraan Philips 27M2N3500NL/00 Quad HD 27"
Kirjeldus
  • Tüüp: Monitor
  • Plug-in toode: Jah
  • Ekraan: 27"
  • Energiaklassifikatsioon: E
  • Pistikupesa tüüp: Pistik EU
  • Toiteplokk: Elektrivõrk
  • Värv:
    • Must
    • Hall
  • Reaktsiooniaeg:
    • 1 ms
    • 0,5 ms
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Läige:
    • 300 cd/m²
    • 300 lm ANSI
  • Pinge:
    • 100-240 V
    • 100 - 240 V
  • Resolutsioon:
    • Quad HD
    • LCD
  • Kuvasuhe: 16:9
  • Ühendused:
    • HDMI
    • DisplayPort
    • HDMI 2.0
    • HDMI x 2
    • HDCP
    • DisplayPort 1.4
    • DisplayPort x 1
  • Resolutsioon (px): 2560 x 1440 px
  • Tehnoloogia:
    • LCD
    • LED
    • HDR10
    • VA
    • Flicker free
  • Sagedus:
    • 144 Hz
    • 50 - 60 Hz
    • 180 Hz
  • Omadused:
    • Matt
    • HDR
    • Alusega
    • Reguleeritav kaldenurk
    • Plug & Play
    • Lameekraan
  • Kontrastsuse suhe: 5000:1
  • Ühilduv: VESA
  • Soovitatav kasutamine: Mängimine
  • Sertifikaat: RoHS
  • AC-sisendsagedus: 50-60 Hz
  • Puutetundlik ekraan: Ei
  • Ei sisalda:
    • Elavhõbe
    • AMD FreeSync
  • Komplektis:
    • Kõrvaklappide väljund
    • Kasutusjuhend
  • Keskkonnasõbralik pakend: 100% taaskasutatav
  • Nurk: 178º
  • Täpsus (suhteline niiskus): 20 % - 80 %
  • Ühendajad: Kensington
  • Kalle: -5º / 20º
  • Kokkupanek: VESA
  • Ekraani diagonaal (cm): 68,6 cm
Kui mõtlete oma dropshipping poe kataloogi ehitada üles turu uusimate infotehnoloogia ja elektroonika abil, siis ostke Mänguekraan Philips 27M2N3500NL/00 Quad HD 27" BigBuyst hulgihinnaga ning tervet laialdast online valikut ekraanid hulgimüügist.