Lüliti ZyXEL GS2220-28-EU0101F
Kirjeldus
ZyXEL GS2220-28-EU0101F hallatav switch on professionaalne võrgulahendus ettevõtetele, mis vajavad suurt jõudlust, paindlikkust ja töökindlust andmeliikluse haldamisel. Sellel on 28 porti: 24 RJ45 Gigabit Ethernet (10/100/1000) ja 4 SFP porti fiiberoptiliste ühenduste jaoks, võimaldades nii vask- kui ka fiiberühendusi segavõrkudes. 2. kihi hallatav arhitektuur pakub funktsioone nagu QoS, täiustatud VLAN-id (põhineb pordil, protokollil, privaatne ja hääl), juurdepääsuloendid (ACL), broadcast-tormi kontroll, kiiruse piiramine ja linkide ühendamine, mis on olulised keerukate võrkude liikluse haldamiseks. Toetab IEEE standardeid nagu 802.1Q, 802.1X, 802.3ab jpm, tagades ühilduvuse tänapäevaste seadmetega. Kuni 16 000 MAC-aadressi tabel ja 56 Gbps läbilaskevõime võimaldavad suurt liiklusmahtu ja seadmete tihedust. Haldus toimub veebiliidese, CLI, SNMP (v1/v2/v3) ning turvaliste protokollide SSH-2 ja SSL/TLS kaudu, võimaldades kaugjuhtimist ja detailset võrgu jälgimist. Tarnitakse mustas vastupidavas metallkorpuses, rack-montaažiga (441 x 131 x 44 mm), ventilaatoriteta disainiga vaikseks tööks tehnikaruumides. PoE toidet pole, kuid maksimaalne energiatarve vaid 22,5 W, tagades energiasäästu. Sisaldab 256 MB sisemälu ja 32 MB flash-mälu seadistuste ja püsivara haldamiseks ning turvafunktsioone nagu 802.1X autentimine, RADIUS, külalis-VLAN, IGMP ja MAC-filtrid. Töötemperatuur 0–50 °C, LVD ja BSMI sertifikaadid tagavad töökindluse professionaalses kasutuses. ZyXEL GS2220-28-EU0101F on tasakaalustatud ja vastupidav valik ettevõttevõrkudele, mis vajavad kontrolli, skaleeritavust ja stabiilsust.
  • Plug-in toode: Jah
  • Pistikupesa tüüp: Pistik EU
  • Ühendused:
    • SFP x 4
    • Ethernet LAN
    • RJ45 x 24
    • USB x 3
  • Tüüp: Lüliti
  • Toiteplokk:
    • Elektrivõrk
    • Vahelduvvoolukaabel
  • Värv: Must
  • Materjal:
    • Metall
    • Vask
  • Sisemine Mälu:
    • 256 MB
    • 32 GB
  • Hoidja: Mitme toega
  • Pinge:
    • 220 V
    • 100 - 240 V
  • Pordid: 28
  • Ekraan: 24"
  • AC-sisendsagedus: 50-60 Hz
  • Kaal: 2,2 kg
  • Umbkaudne temperatuur: -40º / 70º
  • Turvalisus: IGMP
  • Täpsus (suhteline niiskus): 10 % - 95 %