Unisex sluneční brýle Helly Hansen HH5008-C01-50 Ø 50 mm
Popis
  • Pohlaví: Unisex
  • Solární filtr: Kategorie 3
  • Stranice: 140 mm
  • Most: 20 mm
  • Typ: Unisex sluneční brýle
  • Čočky: Ø 50 mm
  • Materiál čočky: Polykarbonát
  • ochrana: 100% ochrana proti UV záření (UV400)
  • Obsahuje: Obsahuje pouzdro nebo kryt značky
  • Barva: Kaštanová
  • Materiál:
    • Pryskyřice
    • Plastické
  • Typ čočky:
    • Degradované
    • Polarizovaný
Objednejte si od BigBuy Unisex sluneční brýle Helly Hansen HH5008-C01-50 Ø 50 mm velkoobchodně! Máme široký sortiment módních doplňků za nepřekonatelně nízké ceny. Rozšiřujte katalog svého dropshippingového obchodu o nejnovější exkluzivní sluneční brýle známých značek a nabídněte svým zákazníkům to nejlepší!