Monitor Videowall Philips 50BFL2214/12 50" 4K Ultra HD
Popis
  • Barva: Černý
  • Plátno: 50"
  • Energetická klasifikace: F
  • Typ:
    • Monitor
    • Monitor Videowall
  • Zásuvný produkt: Ano
  • Typ zástrčky: Zástrčka EU
  • Úhlopříčka obrazovky (cm):
    • 127 cm
    • 39,6 cm
    • 124,5 cm
  • Rozlišení (px):
    • 3840 x 2160 px
    • 3840 x 1440 px
  • Nápajecí Zdroj:
    • elektrická síť
    • Kabel CA
  • Poměr stran: 16:9
  • Lesk: 350 cd/m²
  • Dotyková obrazovka: Č.
  • Technologie: LED
  • Vlastnosti:
    • Chytrá televize
    • 2 Reproduktory
    • Plochá obrazovka
  • Připojení:
    • USB 2.0
    • Wi-Fi
    • RJ45
    • HDMI 2.0
    • USB 3.2
    • Ethernet LAN
    • HDCP
    • CI+
    • HDMI 1.4
    • USB 2.0 x 2
  • Příkon: 20 W
  • Kompatibilita: Google Assistant
  • Kontrastní poměr: 5000:1
  • Chytrá televize: Ano
  • Frekvence:
    • 50 - 60 Hz
    • 60 Hz
  • Obsahuje: Dálkové ovládání
  • Rozlišení: 4K Ultra HD
  • Operační systém:
    • Windows 10 Pro
    • Android TV
  • Audio: Dolby Atmos
  • Spotřeba energie: 65 kWh
  • Spojnice: 2.0
  • Napětí: 220-240 V
  • Světelný tok: 350 lm
  • Tuner: Analogický a digitální
  • Montáž: VESA
  • Rok: 2021
  • Interní paměť: 128 GB
  • Kompatibilní: VESA 100 x 200
Pokud uvažujete o tom, že byste rozšířili katalog svého dropshippingového obchodu o žhavé novinky z oblasti počítače a elektronika, nakupte Monitor Videowall Philips 50BFL2214/12 50" 4K Ultra HD za velkoobchodní ceny v BigBuy a monitory videostěny z naší rozsáhlé nabídky za nejnižší ceny.