Share This Article
Šajā rakstā mēs mēģināsim izprast galvenos punktus, kā attīstīt veiksmīgu vietnes iekšējo linku izveides stratēģiju, lai tā uzlabotu mūsu mājaslapas SEO.
Mēs zinām, kas ir linku izveide un dažāda veida linku konstruēšana vai veidošana, mēs zinām, ka pastāv gan iekšējie (on-site), gan ārējie (off-site) linki. Šajā rakstā mēs mēģināsim noteikt dažādus aspektus, kā attīstīt veiksmīgu iekšējo saitu izveides stratēģiju mūsu tiešās piegādes veikalam, tas ir, mūsu mājaslapai.
Tad mēs definēsim un skaidrosim soļus, kuriem sekojot, jūs vienkārši varēsiet nodrošināt, ka jūsu tiešās piegādes veikals tiek iekļauts Google, kā arī skaidrosim vairākas iespējas, kā iegūt labāku SEO.
1. Veiciet SEO izpēti, tā veidos stratēģijas pamatu
Tas netiek veikts tikai mūsu iekšējo linku izveides plāna nolūkā, ja jūs grasieties izveidot SEO stratēģiju, tad pirmais darbs, kas jums būs jāveic, būs atslēgas vārdu izpēte, lai noteiktu, kuri ir visražīgākie atslēgas vārdi, ko izmantot cenšoties sasniegt jūsu mērķauditoriju.
Rakstā par SEO e-komercijā, jūs varat iegūt plašāku informāciju par tiem faktoriem, kas būtu jāņem vērā veicot vissvarīgāko atslēgas vārdu izvēli.
2. Prioritizējiet jūsu izveidoto iekšējo linku saturu
Esam nonākuši līdz visdelikātākajiem punktiem, kam būt jāvelta visvairāk laika un uzmanības, jo tie kalpos kā bāze iekšējo saitu izveides stratēģijai.
Mums no sākuma ir jānosaka visa mūsu tiešās piegādes veikala vai satura hierarhija konkrētā dokumentā, kā, piemēram, Excel, un katrā no tiem jānosaka galvenais atslēgas vārds. Mērķis ir pārliecināties, ka visi linki ir korekti izvietoti un radīt loģisku navigāciju no galvenajām sadaļām uz mazāk svarīgākajām un otrādi.
Kā lai es izveidoju šo dokumentu? Veiciet šos soļus:
- Iedaliet jūsu tiešsaistes veikalu hierarhijas kolonnās, tas ir, pirmajā kolonnā būtu jābūt mājaslapai, tad galvenajām sadaļām, pēc tam jāizveido turpmākās ailes un visbeidzot jāpublicē produktus. Ja jūsu tiešās piegādes veikals ir ļoti plašs un ievadīt informāciju par visiem produktiem aizņemtu lielu laika daudzumu, nekādu problēmu: jūs varat izveidot iekšējo linku izveides stratēģiju, kas pamatota uz konkrētām kategorijām un vienkārši veltīt enerģiju, veicot papildus piedāvājumu pārdošanu, padarot to tik piesaistošu, cik viens iespējams (to mēs izskaidrosim mazliet vēlāk).
- Izveidojiet pēdējo kolonnu, lai noteiktu atslēgas vārdu katrai sadaļai, arī par to mēs skaidrosim vēlāk.
3. Nosakiet katras sadaļas atslēgas vārdus
Šo atslēgas vārdu definēšanas ideja (ja iespējams, katrā sadaļā ir jāievieto viens atslēgas vārds), ir pārliecināties, ka visi iekšējie linki šajā sadaļā satur atslēgas vārdu vai nelielu tā variāciju enkura tekstā.
Kad ir pienācis laiks izvēlēties piemērotu atslēgas vārdu katrai sadaļai, mums jāapsver sekojošais:
-
- Atslēgas vārdam jāsaskan ar sadaļas saturu, tas ir, šim atslēgas vārdam ir jāparādās šīs sadaļas tekstā.
- Šis atslēgas vārds parādās šīs sadaļas galvenajā galvenē (G1).
- Sadaļas URL satur šo atslēgas vārdu, vai tam ļoti līdzīgu.
Pārliecinieties, ka katras sadaļas vai produkta URL satur tieši to atslēgas vārdu vai arī ļoti līdzīgu tam, ko mēs jau esam izvēlējušies.
Aplūkosim piemēru, kurā mūsu atslēgas vārds un enkura teksts bija oriģinālas dāvanas:
- Atrašanās vietas URL būtu jābūt šādam: https://www.bigbuy.eu/es/regalos-originales.html
- Arī frāzei “oriģinālas dāvanas” vajadzētu parādīties meklētajā lapā
4. Izveidojiet specifiskus linkus:
Jums būs jāizveido linka izveides struktūra iekšējā linka izsekošanas dokumentā, skatiet šo piemēru:
- Galvenā sadaļa 1 → Links uz nākamajām sadaļām 1
- Galvenā sadaļa 2 → Links uz nākamajām sadaļām 2
- Nākamās sadaļas 1 → Links uz galveno sadaļu 1
- Nākamās sadaļas 2 → Links uz galveno sadaļu 2
Tas attiecas uz linka tīklu radīšanu, no galvenajām sadaļām uz nākamajām un otrādi. Bet mēs nevēlamies sajaukt sadaļu linkus vienu ar otru, jo tas neatvieglos Google sistēmai saprast, kuras ir svarīgākās un kuras mazāk svarīgākās sadaļas. Tas nozīmē, ka lapas sadaļā 1 vienmēr tiks norādīts uz tālakajām lapām sadaļā 1. Mēs neievietosim sadaļā 1 linku uz lapu, kas atrodas sadaļā 2.
5. Padomājiet par saviem lietotājiem: tas, kā viņi veic meklējumus vietnē, var palīdzēt jums piedāvāt papildus preces
Lai gan mēs jau esam minējuši, ka galvenais mūsu iekšējo linku izveides stratēģijas mērķis ir palīdzēt Googlei izprast mūsu tiešsaistes veikala satura struktūru, ļoti būtiski ir arī nepamest novārtā mūsu lietotājus un nodrošināt viņiem viegli pieejamus linkus, kas palīdzēs pārvietoties no vienas lapas uz otru.
Mēs esam ieinteresēti radīt lietotājiem pieejamu linku struktūru, jo tas nozīmē – jo vairāk lapas viņi mūsu tiešsaistes veikalā atvērs un apskatīs, jo labāk tiksim novērtēti no Google puses. Meklētājlauki ievēro atteikumu procentuālo attēlojumu mājaslapā un nolemj, vai pozicionēs mūs vienā no mūsu gaidītākajām augstākajām pozīcijām. Ja gadījumā šī joma nav gluži skaidra, paskaidrosim, ka atteikumu procentuālais attēlojums ir lietotāju skaits, kas, pēc jūsu mājaslapas apmeklēšanas, pēc tam to pamet, neveicot nekādu darbību. Pretēji vairākām šādām statistikām, atteikuma datu procentuālajam attēlojumam ir jābūt tik zemam, cik iespējams (iedomājieties lapu ar 80% koeficientu. Tas nozīmē, ka no 10 cilvēkiem, kas apmeklē jūsu mājaslapu, 8 to pamet, neveicot nekādu darbību. Tas mūs uztrauktu, vai ne?)
Lai samazinātu atteikumu procentuālo attēlojumu, mums būs jāveic dažas atšķirīgas darbības:
- Izveidojiet mūsu tiešsaistes veikala navigācijas struktūru loģiskāku, lai būtu vienkāršāk tai sekot. Tas var tikt darīts, piemēram, ar “navigācijas ceļu” palīdzību. Šis termins nozīmē ceļu, kā lietotāji, sākot no jūsu mājaslapas izvēles, nokļuva lapā, kurā atrodas tagad.
- Izveidojiet papildus piedāvājumu pārdošanas stratēģiju, tā pamatojas uz katrā produktu lapā ieteiktajiem produktiem.
Kad viss ir gatavs, lieliskākais darbs, ko veikt, ir pārskatīt mājaslapu no lietotāja skatpunkta, lai pārliecinātos, ka saturs ir kategorizēts loģiskā veidā (ne tikai Google, bet arī pašu lietotāju vajadzībām).
Šie ir pieci pamatsoļi, kā veidot vietnes iekšējo linku struktūru mūsu tiešās piegādes veikalam, lai palīdzētu uzlabot mūsu SEO pozicionējumu.