Share This Article
Ir vidinis, ir išorinis SEO yra svarbūs, atsižvelgiant į interneto parduotuvių užiimamas pozicijas paieškos rezultatuose. Apžvelkite žemiau pateiktus svarbiausius aspektus!
Šiandien, jei norite sulaukti lankytojų srauto ir pagerinti pardavimo rodiklius, turite atsižvelgti į visus potencialius generuojamus informacijos kanalus.
Vienas šių kanalų yra natūralios kilmės, o tai reiškia, kad elektroninės parduotuvės lankytojų srautas generuojamas per Google paieškos sistemą. Ir nėra kitos aiškesnės strategijos pagerinti šį srautą, kaip dirbti su e.komercija ir optimizuoti vidinį SEO.
Šiame straipsnyje pateiksime pagrindines idėjas, kaip tinkamai optimizuoti tiesioginio pristatymo parduotuvės ar e. komercijos vidinį SEO. Pradėkime?
Kas yra vidinis SEO ir kokie jo privalumai tiesioginio pristatymo parduotuvei?
Pirmiausia turime suvokti, kas yra vidinis SEO ir kodėl svarbu jį tinkamai panaudoti e. komercijai. Vidinis SEO optimizuoja interneto puslapį (šiuo atveju interneto parduotuvę) taip, kad klientui šis puslapis būtų palankesnis, o paieškos sistemai – aiškesnis. Ypač tai turi reikšmės Google paieškos sistemai.
Optimizacijos procese daugiausia dėmesio kreipiama sukurti aiškų, tvarkingą šaltinio kodą, kurį Google automatizuoti robotai atpažįsta ir analizuoja, atsižvelgiant į nustatytus parametrus. Nuo to priklausys jūsų tiesioginio pristatymo parduotuvės reitingas.
Tinkamai veikianti SEO vidinė optimizacija išties naudinga jūsų tiesioginio pristatymo parduotuvei, nes jūsų parduotuvė sulauks didesnio lankytojų srauto.
Ir čia kyla klausimas: kaip optimizuoti e. komercijos vidinį SEO? Šiame straipsnyje nurodysime jums svarbiausius veiksmus, kuriuos atlikus jūsų interneto parduotuvė t.y. užiims aukštas pozicijas Google paieškos sistemoje. Apžvelkime viską nuo pradžių.
1 žingsnis: Atsirinkite raktažodžius savo verslui
Prieš pradedant bet kokius pakeitimus savo tiesioginio pristatymo parduotuvėje, reikia sužinoti raktažodžius ar paieškos frazes susijusias su jūsų verslu ir su Google sistemoje ieškomais žodžiais.
Pavyzdžiui, jei prekiaujate batais moterims, vyrams, vaikams savo internetinėje parduotuvėje, turėtumėte žinoti, kad klientai į Google paieškos sistemą įrašo tokius žodžius: „batai moterims”, „batai merginoms”, ar „moterų batai”. Kai sužinosite frazes ar raktažodžius, galėsite juos pritaikyti savo interneto svetainei. Toliau detaliau aptarsime raktinių žodžių paieškos svarbą.
Kaip atsirinkti raktažodžius? Esti įvairių technikų ir skirtingų įrankių, kurie atlieka raktažodžių tyrimą. Paspauskite ant nuorodos ir sužinokite daugiau.
Galiausiai, štai patarimas, prieš žengiant į kitą temą. E. komercijos SEO nelabai skiriasi nuo kitų rūšių SEO, tačiau būtent tie maži skirtumai ir reikšmingi, kai kalbame apie pardavimo rodiklius. Tai reiškia, jog rinkdamiesi raktažodžius, turime stengtis natūraliai atsirinkti būtent tuos, kurie labiausiai naudingi verslui. Pavyzdžiui, „įsigyti batus moterims” arba „pigūs batai vyrams”.
2 žingsnis: Meta žymos ir kitos gudrybės optimizuoti kodą
Visų e. komercijų ir interneto šaltinio kodų žymos yra skirtingos, todėl mes galime (ir turėtume) nesudėtingai jas redaguoti ar optimizuoti. Kiekvienos tiesioginio pristatymo parduotuvės produktas turi savo žymą, todėl idealu jei jas optimizuosite žingsnis po žingsnio, atsižvelgiant į kiekvieno interneto puslapio kiekvieną raktažodį.
Kas yra žymos? Straipsnyje apie SEO žymas ir interneto puslapio optimizaciją rasite daug naudingos informacijos, o pagrindiniai dalykai yra tokie:
- Pavadinimas: svarbiausia žyma. Trumpai aprašomas turinio kontekstas ir būtent pavadinimą, pirmiausia, Google perskaito ir atpažįsta pagal savo algoritmus.
- Aprašymas: tai papildoma informacija šalia žymos, kurioje apibūdinamas interneto puslapio produktas, išplėstinis skyrelis. Ir pavadinimas ir apibūdinimas turi būti rašomi, atsižvelgiant į SEO raktažodžius, tačiau taip pat turi būti atkreipiantys dėmesį, nes būtent šis tekstas ir bus rodomas Google paieškos sistemoje.
- Antraštės: kiekvieno rašomo turinio, skyriaus ar produkto elementas, pagal kurį Google informuojamas apie bendrą interneto puslapio temą. Antraštės turi būti rašomos atsižvelgiant į SEO raktažodžius.
Ar vis dar neoptimizavote žymų? Skaitykite toliau ir jūsų tiesioginio pristatymo parduotuvė taps vis labiau palankesnė klientui.
3 žingsnis: Kurkite turinį ir nuotraukas pagal vidinį SEO
Produktų, interneto puslapių ir skyrių turinys ir nuotraukos turi būti optimizuojami atsižvelgiant į SEO.
Turinys yra tekstų rinkinys, kuriuos pateikiate interneto puslapyje ar interneto parduotuvėje. Tai puiki galimybė sustiprinti pasirinktus pagrindinius raktažodžius tam tikroje interneto svetainėje. Pavyzdžiui, jei optimizuojate produktą – batus marginoms ir raktažodis šiam produktui būtų „raudoni batai merginoms”, ši frazė turi būti įtraukta į turinį ir į žymą.
Nuotraukas taip pat būtina optimizuoti. Google analizuoja žymas, kurios apibūdina nuotraukas, todėl svarbu, tai įsidėmėti, kai optimizuosite vidinį interneto svetainės puslapį.
Jei norite daugiau sužinoti, kaip optimizuoti interneto svetainės nuotraukas, paspauskite ant nuorodos.
4 žingsnis: Vidinės nuorodos kūrimo struktūra
Galiausiai, pagrindinis Google aspektas yra nuoroda, kuri veda į tą interneto svetainę.
Svarbu, kad skyrelių, poskyrių ir produktų struktūra tiesioginio pristatymo parduotuvėje būtų atlikta tinkamai. Tuomet ir klientas ir Google lengviau aptiks vidines nuorodas.
Kaip tinkamai atlikti skyriaus struktūrą? Žemiau pateiksime pavyzdį apie batų parduotuvę, apie kurią jau kalbėjome. Tai būtų taip:
Pagrindinis puslapis
Batai moterims
Batai
Produktas 1
Produktass 2
…..
Batai
Produktas 1
Produktas 2
…..
Sportbačiai
Produktas 1
Produktas 2
…..
Aukštakulniai
Produktai 1
Produktai 2
…..
Jei jums reikia daugiau informacijos apie vidinės nuorodos sukūrimą, šiame straipsnyje jūs rasite visą pagrindinę informaciją ir patarimus, kurių pagalba sėkmingai sukursite vidines nuorodas.
Čia pateikėme pagrindinius patarimus, kaip tinkamai optimizuoti vidinį SEO puslapį savo e. komercijai.
Nuo čia galite pradėti atlikti nedidelius pakeitimus savo interneto svetainei ir pažiūrėsite, kaip Google į juos reaguoja, į kokią poziciją iškelia jūsų interneto parduotuvės puslapį. Sužinosite daugiau ir išmoksite analizuoti rezultatus tinkamai!