Share This Article
Teil on e-pood ja te tahate hakata kasutama sotsiaalmeediat oma äri edendamiseks? Suurepärane! On palju võimalusi suurendada oma toodete nähtavust internetis ja tekitada sellega rohkem müügivõimalusi.
Esiteks, nagu mainisime postituses, kuidas kasutada sotsiaalmeediat oma internetiäri huvides, on oluline planeerida, mida soovite saavutada ja kuidas seda teha kavatsete, samuti tuleks vaadata, millised sotsiaalvõrgustikud on internetiäri jaoks kõige sobivamad. Kui te olete selle omale selgeks teinud, on aeg asju hakata ellu viima ja kasutama sotsiaalmeedia haldamise ja postituste analüüsi tööriistu nii palju kui võimalik. Kõigist nendest tööriistadest on kõige kasulikumad need, mis võimaldavad teil automaatselt programmeerida postitusi ja vastused. Millised sotsiaalvõrgustike lahendused ja tööriistad on kättesaadavad? Neid on erinevaid, eri maitsete tarvis, kuid selles postituses vaatleme kõige levinumaid.
Hootsuite
See on üks kõige paremini arendatud ning tuntumaid sotsiaalmeedia tööriistu turul. On olemas tasuta versioon ja erinevad tasulised versioonid, mis sõltuvad eelkõige seotud sotsiaalvõrgustike hulgast ja funktsioonidest, millele teil on ligipääs. Kui teil on ainult üks pood ja kasutate põhilisi sotsiaalvõrgustikke (Facebook, Twitter, Instagram jne), siis töötab tasuta versioon automaatvahendina, mis tähendab, et saate hallata kõiki oma võrkusid ühe platvormi kaudu.
Hootsuite’i tasuta versiooni kasutamisel saate hallata kolme eri sotsiaalmeedia profiili ja omate juurdepääsu põhilistele (kuid väga olulistele) analüütikaandmetele, nii et näete kohe, kuidas publik teie postitustele reageerib. Samuti saate programmeerida seda nii, et teie sisu ja postitused jõuavad publikuni teie soovitud kuupäeval ja kellaajal, te pääsete ligi sisu puudutavatele ettepanekutele, et parandada interaktiivsust, saate hallata sotsiaalmeedia reklaamikampaaniaid ning osaleda isegi Hootsuite’i korraldatud tasuta kursustel.
Nagu näete, on Hootsuite’i tasuta versioon väga hästi välja arendatud, tasuliste hinnakirja leiab siit. Hootsuite’i on väga lihtne kasutada ja hallata.
Buffer
Buffer on teine tuntuim sotsiaalmeedia tööriist nii amatööride kui ka professionaalide jaoks.
Bufferi tasuta versiooniga saate automatiseerida oma postitusi peamistes sotsiaalvõrgustikes: Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ ja Instagram. Ent kui soovite hallata ka Pinteresti, peaksite kasutama tasulist versiooni. Teine erinevus Hootsuite’iga on see, et te ei saa Bufferist hallata YouTube’i postitusi. Teisalt saate tasuta versiooniga hallata kuni kümmet postitust. Teine Bufferi eripära on see, et mis tahes tasulise versiooniga pääsete ligi veel ühele huvitavale tööriistale nimega Pablo.
Bufferi Pablo on vahend piltide loomiseks oma sotsiaalmeedia postituste juurde. See on ette valmistatud piltide andmebaas, mis sisaldab ka erinevaid fonte ja valmis malle eri sotsiaalvõrgustike jaoks. Näete Bufferi erinevaid hinnakirju siin.
Tweetdeck
Tweetdeck on viimase paari aasta jooksul oma funktsioonide ja omaduste poolest muutunud. Algselt oli see loodud postituste ajastamiseks ja nende tulemuslikkuse analüüsimiseks eri sotsiaalvõrgustikes, kuid mõni aeg tagasi omandas selle Twitter. Praegu töötab see ainult Twitteriga ja on täiesti tasuta.
Suur eelis on see, et see on 100% tasuta. Selle abil saate hallata teateid, jälgijad, mainimisi, otseseid sõnumeid, erakorralist tegevust, trenditeemasid jne, aga loomulikult ka postitusi ajastada.
Lõpuks saab Tweetdeckile lisada veel näiteks võime lisada säutsudele emotikone või näha eelvaates, kuidas need välja näevad. Kui soovite hakata kasutama Tweetdecki, võite teha seda kohe, teil on tarvis omada vaid Twitteri profiili.
Social Flow
Viimaks jõuame teise peamise sotsiaalvõrgustike tööriistani, mida professionaalid sageli kasutavad – see on Social Flow.
Praegu pole olemas tasuta versiooni, kuid sellel on erinevalt teistest meie mainitud tööriistadest teine väga huvitav funktsioon.
Näiteks kui te kasutate Social Flow’d vastavalt patenditud algoritmile, analüüsib see ise teie postituste tulemuslikkust ja otsustab, mis päeval ja millisel kellaajal erinevat sisu postitada, et saada parimaid tulemusi. Ka Social Flow’l on oma sotsiaalvõrgustike reklaamihaldussüsteem ja palju huvitavaid ressursse, et õpetada teile pidevalt, kuidas hallata sotsiaalmeediat oma internetiäri huvides.
Kas te teate mõnda muud sotsiaalvõrgustiku tööriista? Rääkige meile, mida te teate!